KONST / Litografier / Färglitografi 11918270
nr 1191 8270
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 118/200, Med dedikation. Motivet: 30x25 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 18 juni 2018
kl 19:14:14
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström